مسیرهای به دست آوردن کارت سوخت

  چگونه وضعیت کارت سوخت خود را پیگیری کنیم؟

  قرار است از 20 مرداد استفاده از کارت سوخت اجباری شود با این حال هنوز افرادی هستند که کارت سوخت ندارند و از آن طرف بیشتر از ۷۰۰ هزار کارت سوخت در باجه‌های پست معطل مانده است؛ البته راهکارهای برای دریافت کارت سوخت وجود دارد.

  به گزارش «اخبار خودرو»، با توجه به اجرای مصوبه دولت و مجلس شورای اسلامی برای الزامی شدن عرضه بنزین با استفاده از کارت هوشمند سوخت شخصی، عرضه بنزین از بیستم مرداد تنها با کارت هوشمند سوخت امکان پذیر خواهد بود.

  اجرای این برنامه در تاریخ بیستم مرداد امسال تنها در ۴ شهر کشور صورت می گیرد و مابقی شهرها و روستاهای کشور طی روزهای بعد مشمول این مصوبه می شوند.

  اطلاع از وضعیت کارت هوشمند سوخت از طریق درگاه پست:

  پست با ایجاد گزینه ای در سایت خود امکان ردیابی کارت سوخت را با شماره VIN کارت خودرو فراهم کرده است.
  متقاضیان کارت سوخت لازم است بعد از ورود به سایت پست به نشانی WWW.POST.IR گزینه رهگیری مرسولات پستی سازمانی را از قسمت خدمات الکترونیکی پست انتخاب کرده و در صفحه جدید،‌ با ورود شماره کارت خودرو از سرنوشت کارت سوخت خود مطلع شوند.

  اطلاع از وضعیت کارت هوشمند سوخت از طریق درگاه خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10):

  متقاضیان کارت سوخت لازم است بعد از ورود به درگاه خدمات الکترونیک انتظامی به نشانی http://sokht.epolice.ir:7001 ،‌ با ورود پلاک خودرو از سرنوشت کارت سوخت خود مطلع شوند.

  استعلام وضعیت کارت هوشمند سوخت از طریق پیام کوتاه(SMS)

  برای آگاهی یافتن از آخرین وضعیت کارت هوشمند سوخت ، کافیست شماره وی آی ان (VIN) را توسط پیام کوتاه(SMS) به شماره 1101202040 ارسال نمائید. در صورتی که قالب و ساختار مشخص شده در این راهنما را در نوشتن شماره وی آی ان در پیام کوتاه رعایت نمائید، سیستم نرم‌افزاری بطور خودکار در همان لحظه پاسخ شما را می‌دهد.

  خواندن 374 دفعه

  درباره حامی کار

  درباره ما کارشناسی خودرو حامی، با هدف برآوردن نیازهای مشاوره‌ای مورد نیاز شما  دارندگان خودرو در ابتدای سال 1383 راه‌اندازی گردید. هدف نهایی این مجموعه ارائه تمامی خدمات کارشناسی خودرو ، با بالاترین کیفیت و درکمترین زمان می باشد. تنها دارنده ی مجوز کارشناسی خودرو و مشاور عالی تصادفات در تهران با مدیریت کارشناس رسمی دادگستری .

  از زمانی که هر شهروند ایرانی نسبت به خرید خودرو تصمیم گیری نماید، تا زمانی که تصمیم به فروش خودروی خود داشته باشد در تمامی مراحل کارشناسی خودرو حامی به عنوان مشاور در کنار او خواهد بود. کارشناسی خودرو حامی با بهره گیری از کادری مجرب و با استفاده از به روزترین تجهیزات تمامی مراحل را با حداکثر کیفیت برای هر یک از شما عزیزان انجام خواهد داد.

  تماس باما

  ساعت کاری : 9 الی 21

  تلفن همراه : 09128858785

  تلفن تماس : 02122785290

  ایمیل : info@hamicar.com

  آدرس : تهران قیطریه بلوار اندرزگو پلاک 72

   

  Please publish modules in offcanvas position.