رشد ۳۱ درصدی تولیدات ایران خودرو

  معاون مدیرعامل در بازاریابی در این نشست خبری اظهار کرد: در بحث تولید خودرو تا امروز ۱۴۲ هزار دستگاه تولید کردیم که ۳۱ درصد رشد داشتیم. در بحث تحویل خودرو ۹۵ هزار دستگاه تحویل داشتیم. در تعهدات معوق از ۲۰۰ هزار دستگاه به ۵۰ هزار دستگاه رسیدیم.

  وی ادامه داد: اقداماتی که در معاونت بازاریابی انجام شده هدف این است که خدمات را به سمت و سوی غیر حضوری ببرسم. تاکنون ۴۵ خدمت را از حضوری به غیر حضوری تبدیل کردیم.

  سعی کردیم تعهداتی را بدهیم که بتوانیم حتما آنها را انجام دهیم. در فروش فوق‌العاده حدود ۶۰ درصد تعهدات را انجام دادیم. خودروهای ckd که تولید آنها متوقف شده بود تا حد زیادی تعیین تکلیف شده و در حال رایزنی با مشتریان هستیم‌.

  وی در پایان اشاره کرد: درحال‌حاضر دیگر خودروی ۴۰۵ جی ال ایکس تولید نمی‌شود و کل تعهدات تحویل شده است. از کل خودروها تعهدات ۱۳ خودرو به روز است و مابقی تا شهریور به روز خواهد شد.

  خواندن 43 دفعه

  درباره حامی خودرو

  درباره ما کارشناسی خودرو حامی، با هدف برآوردن نیازهای مشاوره‌ای مورد نیاز شما  دارندگان خودرو در ابتدای سال 1383 راه‌اندازی گردید. هدف نهایی این مجموعه ارائه تمامی خدمات کارشناسی خودرو ، با بالاترین کیفیت و درکمترین زمان می باشد. تنها دارنده ی مجوز کارشناسی خودرو و مشاور عالی تصادفات در تهران با مدیریت کارشناس رسمی دادگستری .

  از زمانی که هر شهروند ایرانی نسبت به خرید خودرو تصمیم گیری نماید، تا زمانی که تصمیم به فروش خودروی خود داشته باشد در تمامی مراحل کارشناسی خودرو حامی به عنوان مشاور در کنار او خواهد بود. کارشناسی خودرو حامی با بهره گیری از کادری مجرب و با استفاده از به روزترین تجهیزات تمامی مراحل را با حداکثر کیفیت برای هر یک از شما عزیزان انجام خواهد داد.

  تماس باما

  ساعت کاری : 9 الی 21

  تلفن همراه : 09128858785

  تلفن تماس : 02122785290

  ایمیل : info@hamicar.com

  آدرس : تهران قیطریه بلوار اندرزگو پلاک 72

   

  Please publish modules in offcanvas position.

  تماس با ما