عرضه مجدد 3 خودرو توسط سایپا از هفته آینده

  با توجه به اطلاعیه جدید گروه خودروسازی سایپا، این شرکت از هفته آینده طرح‌های فروش متنوعی را ارائه خواهد داد.

  خودروهای شاهین و مدل‌های جدید کوییک و ساینا

  به نقل از سایپانیوز، طرح هایی که سایپا هفته آینده ارائه خواهد داد شامل طرح های پیش فروش و مشارکت در تولید بوده و علاوه بر محصولات فعلی این شرکت شامل خودروهای شاهین و مدل‌های جدید کوییک و ساینا را نیز خواهد بود.

  در هفته جاری مشخصات فنی و امکانات جدیدترین مدل کوییک یعنی کوییک آر پلاس منتشر شد. این خودرو نظر مشخصات فنی تفاوتی با تیبا و کوییک معمولی و ساینا نداشته اما از نظر مشخصات رفاهی و امکانات کمی پیشرفته تر است.

  گفته می شود هدف سایپا از ارائه این طرح های فروش مدیریت بازار خودرو و کاهش التهابات بازار است.

  در حال حاضر و با توجه به نوسانات اخیر نرخ ارز قیمت خودروهای داخلی مجددا بین 15 تا 20 درصد افزایش یافته و در همین راستا نیز شرکت های خودروسازی از جمله سایپا تلاش می کنند که با ارائه طرح های فروش و افزایش عرضه کمی از التهابات بازار خودرو را بکاهند.

  به منظور قطع دست دلالان و واسطه گران نیز تمامی محدودیت های طرح های فروش قبلی در طرح های فروش آتی نیز همچنان پابرجا خواهد بود. امید می رود به واسطه تمامی محدودیت های اعمال شده خودروهای تولیدی سایپا به دست مصرف کنندگان واقعی رسیده و بازار خودرو از چنگال دلالان و واسطه گران خارج شود.

  جزئیات مربوط به طرح های مذکور و نحوی اجرای آن ها به زودی توسط گروه خودروسازی سایپا منتشر خواهد شد.

  خواندن 82 دفعه

  درباره حامی خودرو

  درباره ما کارشناسی خودرو حامی، با هدف برآوردن نیازهای مشاوره‌ای مورد نیاز شما  دارندگان خودرو در ابتدای سال 1383 راه‌اندازی گردید. هدف نهایی این مجموعه ارائه تمامی خدمات کارشناسی خودرو ، با بالاترین کیفیت و درکمترین زمان می باشد. تنها دارنده ی مجوز کارشناسی خودرو و مشاور عالی تصادفات در تهران با مدیریت کارشناس رسمی دادگستری .

  از زمانی که هر شهروند ایرانی نسبت به خرید خودرو تصمیم گیری نماید، تا زمانی که تصمیم به فروش خودروی خود داشته باشد در تمامی مراحل کارشناسی خودرو حامی به عنوان مشاور در کنار او خواهد بود. کارشناسی خودرو حامی با بهره گیری از کادری مجرب و با استفاده از به روزترین تجهیزات تمامی مراحل را با حداکثر کیفیت برای هر یک از شما عزیزان انجام خواهد داد.

  تماس باما

  ساعت کاری : 9 الی 21

  تلفن همراه : 09128858785

  تلفن تماس : 02122785290

  ایمیل : info@hamicar.com

  آدرس : تهران قیطریه بلوار اندرزگو پلاک 72

   

  Please publish modules in offcanvas position.

  تماس با ما