×

  هشدار

  JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 118

  متهمان گرانی خودرو در بازار

  متهمان گرانی خودرو در بازار : 

  به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو علاوه بر عرضه کم، نوسان قیمت ارز هم باعث بهم ریختگی بازار خودرو شده است.

  ایشان در خصوص علت گران شدن روزانه خودرو اظهار کرد: انحصار در هر بازاری باعث افزایش قیمت می‌شود و تولیدکننده تمایل دارد کالای خود را به بیشترین قیمت بفروشد.

  ▪️رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو افزود: زمانی که مردم برای خرید صف تشکیل می‌دهند هم قیمت افزایش می‌یابد و هم کیفیت افت می‌کند.

  ▪️وی گفت: زمانی که کالا با هر کیفیتی مشتری دارد تولیدکننده با کنترل عرضه، قیمت بازار را در اختیار می‌گیرد و به قیمت دلخواه کالای خود را به فروش می‌رساند.

  ▪️ با ذکر اینکه هم اکنون اختلاف قیمت بازار و کارخانه در خودرو‌های زیر 100 میلیون تومان به 23 تا 45 میلیون تومان رسیده است، ادامه داد: زمانی که اختلاف قیمت کارخانه و بازار به حدود 2 میلیون تومان رسید افرادی که خودرو ثبت نام کردند خواستار دریافت پول‌های خود شدند به همین خاطر عرضه کم شد تا قیمت‌ها افزایش یابد تا مردم از دریافت پول خود منصرف شوند.

  ▪️رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو در خصوص اینکه آیا فروش حاشیه بازار باعث کاهش قیمت می‌شود، بیان کرد: بهمن و اسفند ماه سال پیش قرار شد درصدی از محصولات خودروسازان با قیمت 5 درصد زیر قیمت بازار عرضه شود که اینکار آغاز کردند، ولی آیا فاصله قیمت کارخانه و بازار از بین رفت؟

  ▪️وی با ذکر اینکه افزایش قیمت باعث شده خرید و فروش راکد شود، افزود: این روند صعودی قیمت باعث ناراحتی مردم شده است.

  ▪️ایشان تاکید کرد: علاوه بر عرضه کم، نوسان قیمت ارز هم باعث بهم ریختگی بازار شده به طوری که نه فروشندگان حاضر به فروش هستند و نه خریداران ریسک خرید را قبول می‌کنند.

  ▪️رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو افزود: نمایشگاه داران خودرو‌های صفر را از افرادی که قبلاً ثبت نام کردند خریداری می‌کنند و با سود مجاز آن را به مشتری می‌فروشند و قیمت اصلی را دارنده خودرو تعیین می‌کند.

  ▪️وی گفت: قیمت‌ها به اردیبهشت 98 برگشته و کاهش قیمت به سیاست‌های بانک مرکزی و عرضه خودروسازان بستگی دارد.

  خواندن 512 دفعه

  درباره حامی خودرو

  درباره ما کارشناسی خودرو حامی، با هدف برآوردن نیازهای مشاوره‌ای مورد نیاز شما  دارندگان خودرو در ابتدای سال 1383 راه‌اندازی گردید. هدف نهایی این مجموعه ارائه تمامی خدمات کارشناسی خودرو ، با بالاترین کیفیت و درکمترین زمان می باشد. تنها دارنده ی مجوز کارشناسی خودرو و مشاور عالی تصادفات در تهران با مدیریت کارشناس رسمی دادگستری .

  از زمانی که هر شهروند ایرانی نسبت به خرید خودرو تصمیم گیری نماید، تا زمانی که تصمیم به فروش خودروی خود داشته باشد در تمامی مراحل کارشناسی خودرو حامی به عنوان مشاور در کنار او خواهد بود. کارشناسی خودرو حامی با بهره گیری از کادری مجرب و با استفاده از به روزترین تجهیزات تمامی مراحل را با حداکثر کیفیت برای هر یک از شما عزیزان انجام خواهد داد.

  تماس باما

  ساعت کاری : 9 الی 21

  تلفن همراه : 09128858785

  تلفن تماس : 02122785290

  ایمیل : info@hamicar.com

  آدرس : تهران قیطریه بلوار اندرزگو پلاک 72

   

  Please publish modules in offcanvas position.

  تماس با ما