×

  هشدار

  JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 117

  1800میلیارد تومان سرمایه در آستانه متروکه شدن

  1800میلیارد تومان سرمایه در آستانه متروکه شدن/ تصمیمات یک‌شبه گریبان واردکنندگان خودرو را گرفت

  مهدی دادفر، دبیر انجمن واردکنندگان خودرو:
  ▪️حدود 6 هزار خودرو در گمرکات کشور وجود دارد و رییس گمرک اعلام کرده سه هزار دستگاه آن متروکه خواهند شد و یقینا بعد از مدتی مابقی را نیز متروکه خواهند کرد.
  ▪️هر خودرو متوسط 30 هزار دلار قیمت دارد که با احتساب 6 هزار خودروی دپو شده، چیزی حدود 180میلیون دلار معادل 1800میلیارد تومان سرمایه در گمرکات کشور به دلیل تغییر سیاست دولت حبس شده است.
  ▪️سیاست ارز 4200تومانی و در واقع تصمیمات یک شبه دولت عامل اصلی مشکلات فعلی است.

  خواندن 383 دفعه

  درباره حامی خودرو

  درباره ما کارشناسی خودرو حامی، با هدف برآوردن نیازهای مشاوره‌ای مورد نیاز شما  دارندگان خودرو در ابتدای سال 1383 راه‌اندازی گردید. هدف نهایی این مجموعه ارائه تمامی خدمات کارشناسی خودرو ، با بالاترین کیفیت و درکمترین زمان می باشد. تنها دارنده ی مجوز کارشناسی خودرو و مشاور عالی تصادفات در تهران با مدیریت کارشناس رسمی دادگستری .

  از زمانی که هر شهروند ایرانی نسبت به خرید خودرو تصمیم گیری نماید، تا زمانی که تصمیم به فروش خودروی خود داشته باشد در تمامی مراحل کارشناسی خودرو حامی به عنوان مشاور در کنار او خواهد بود. کارشناسی خودرو حامی با بهره گیری از کادری مجرب و با استفاده از به روزترین تجهیزات تمامی مراحل را با حداکثر کیفیت برای هر یک از شما عزیزان انجام خواهد داد.

  تماس باما

  ساعت کاری : 9 الی 21

  تلفن همراه : 09128858785

  تلفن تماس : 02122785290

  ایمیل : info@hamicar.com

  آدرس : تهران قیطریه بلوار اندرزگو پلاک 72

   

  Please publish modules in offcanvas position.

  تماس با ما