در هیچ جای دنیا خودرویی با قیمت 500 دلار یافت نمی شود

  به گزارش خبرخودرو، عضو هیات مدیره انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور گفت: اخیرا یک کارشناس خودرو در صدا و سیما عنوان می کرد که قیمت خودرو پراید باید 5 میلیون تومان باشد. اگر چنین افرادی در این ستاد حضور داشته باشند این ستاد به جایی نخواهد رسید. در حال حاضر قیمت دلار 11 هزار تومان است و قیمت پراید زمانیکه قیمت دلار هزار تومان بود حدود 6 میلیون تومان بود.
  به گزارش خبرخودرو، عضو هیات مدیره انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور گفت: اخیرا یک کارشناس خودرو در صدا و سیما عنوان می کرد که قیمت خودرو پراید باید 5 میلیون تومان باشد. اگر چنین افرادی در این ستاد حضور داشته باشند این ستاد به جایی نخواهد رسید. در حال حاضر قیمت دلار 11 هزار تومان است و قیمت پراید زمانیکه قیمت دلار هزار تومان بود حدود 6 میلیون تومان بود. بنابراین تفسیر این کارشناس زیر سوال است. در هیچ جای دنیا خودرو یا حتی دوچرخه ای با قیمت 500 دلار یافت نمی شود. بنابراین چنین فرد ناآگاهی که چنین مطلبی را عنوان می کند دست نشانده اجنبی است و از جایی دستور می گیرد و برای تخریب آمده است.

  عضو هیات مدیره انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور افزود: روزی در جلسه ای در شورای امنیت ملی یکی از اساتید عنوان کرد که با 5 میلیارد تومان خودرویی را طراحی نموده و ساخته است اما آنان انژکتورر، ای سی یو و ایربگ و موتور و امثال آن را نساخته بودند و درواقع با 5 میلیارد تومان یک ماکت ساخته بودند، در حالی که علم و صنعت باید در کنار هم باشند نه اینکه افراد در حد علم خود اقدام و ایجاد هزینه کنند.

  صبوری گفت: عده ای دائما در مورد خودروهای بی کیفیت صحبت می کنند و خودروهای داخل را می کوبند و به تخریب آنها می پردازند. در صورتیکه کیفیت خودرویی مانند پراید متناسب با قیمت آن است و البته خودروهای گران تر با کیفیت بالاتر وجود دارد اما نباید به خودرو پراید لقب قاتل داده شود. البته بدیهی است که در صورت سانحه، یک خودرو پراید با یک خودرو بنز متفاوت خواهد بود همانگونه که قیمت این دو خودرو بسیار متفاوت است.

  عضو هیات مدیره انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور گفت: به جای اینکه پراید را ارابه مرگ بنامند بهتر است به بهبود جاده ها و بهبود قوانین راهنمایی و رانندگی و بهبود آموزش ها بپردازند به طوریکه راننده ترس از قانون داشته باشد، در این صورت آمار مرگ و میر ناشی از تصادفات رانندگی کاهش می یابد.

  خواندن 92 دفعه

  درباره حامی کار

  درباره ما کارشناسی خودرو حامی، با هدف برآوردن نیازهای مشاوره‌ای مورد نیاز شما  دارندگان خودرو در ابتدای سال 1383 راه‌اندازی گردید. هدف نهایی این مجموعه ارائه تمامی خدمات کارشناسی خودرو ، با بالاترین کیفیت و درکمترین زمان می باشد. تنها دارنده ی مجوز کارشناسی خودرو و مشاور عالی تصادفات در تهران با مدیریت کارشناس رسمی دادگستری .

  از زمانی که هر شهروند ایرانی نسبت به خرید خودرو تصمیم گیری نماید، تا زمانی که تصمیم به فروش خودروی خود داشته باشد در تمامی مراحل کارشناسی خودرو حامی به عنوان مشاور در کنار او خواهد بود. کارشناسی خودرو حامی با بهره گیری از کادری مجرب و با استفاده از به روزترین تجهیزات تمامی مراحل را با حداکثر کیفیت برای هر یک از شما عزیزان انجام خواهد داد.

  تماس باما

  ساعت کاری : 9 الی 21

  تلفن همراه : 09128858785

  تلفن تماس : 02122785290

  ایمیل : info@hamicar.com

  آدرس : تهران قیطریه بلوار اندرزگو پلاک 72

   

  Please publish modules in offcanvas position.

  تماس با ما