حکم متهمان شرکت کیمیا خودرو صادر شد

   در این پرونده متهمان مهدی فتاحی نیا فرزند عثمان عضو هیئت مدیره گروه کیمیا خودرو اسپرلوس، مرتضی فتاحی نیا فرزند عثمان عضو هیئت مدیره شرکت و دل نیا فتاحی نیا فرزند عثمان مدیرعامل این گروه به اتهام مشارکت در کلاهبرداری شبکه‌ای به ترتیب به تحمل 25 سال، 15 سال و 20 سال حبس محکوم شدند.

   این متهمان که اعضای یک خانواده هستند، به استرداد همه اموال منقول و غیرمنقول کسب شده از محل کلاهبرداری، رد مال به شکات، پرداخت جزای نقدی معادل مجموع اموال و انفصال دائم از خدمات دولتی هم محکوم شدند.

   همچنین، متهمان ردیف چهارم تا هشتم به اتهام معاونت در کلاهبرداری شبکه‌ای محاکمه شدند و عبدالنبی حسین پور فرزند الهیار به 10 سال حبس، علیرضا اشرف تاری فرزند یداله به 10 سال حبس، نسرین الهیاری فرزند رضا به 10 سال حبس، اعظم کریمی فرزند غلامحسین به 10 سال حبس و سمیه عفت دوست فرزند فیض اله به 10 سال حبس محکوم شده‌اند

   بر اساس رأی دادگاه شعبه چهارم ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی، متهمان ردیف چهارم تا هشتم به استرداد وجوه سپرده گذاران مالباخته هم محکوم شده‌اند.

   7 متهم متواری این پرونده هم به طور غیابی محاکمه شده‌اند.

   با صدور احکام متهمان، گروه کیمیا خودرو اسپرلوس هم ابطال شده است و متهمان پرونده به مدت 2 سال از دریافت کارت بازرگانی، ارز دولتی، ثبت سفارش، خدمات دولتی و عمومی و دریافت دسته چک و اسناد تجاری محروم شدند

   این احکام قطعی است و تجدیدنظر ندارد.
  بر اساس این گزارش، در نخستین جلسه دادگاه کیفرخواست متهمان پرونده کیمیا خودرو قرائت شد.
  در دومین جلسه دادگاه متهم پرونده کیمیا خودرو از جواب به پرسش‌های قاضی صلواتی طفره رفت.
  در سومین جلسه محاکمه متهمان پرونده گروه کیمیا خودرو اسپرلوس به ریاست قاضی صلواتی و چهارمین جلسه دادگاه و پنجمین و آخرین جلسه دادگاه به این پرونده رسیدگی شد

  خواندن 384 دفعه

  درباره حامی کار

  درباره ما کارشناسی خودرو حامی، با هدف برآوردن نیازهای مشاوره‌ای مورد نیاز شما  دارندگان خودرو در ابتدای سال 1383 راه‌اندازی گردید. هدف نهایی این مجموعه ارائه تمامی خدمات کارشناسی خودرو ، با بالاترین کیفیت و درکمترین زمان می باشد. تنها دارنده ی مجوز کارشناسی خودرو و مشاور عالی تصادفات در تهران با مدیریت کارشناس رسمی دادگستری .

  از زمانی که هر شهروند ایرانی نسبت به خرید خودرو تصمیم گیری نماید، تا زمانی که تصمیم به فروش خودروی خود داشته باشد در تمامی مراحل کارشناسی خودرو حامی به عنوان مشاور در کنار او خواهد بود. کارشناسی خودرو حامی با بهره گیری از کادری مجرب و با استفاده از به روزترین تجهیزات تمامی مراحل را با حداکثر کیفیت برای هر یک از شما عزیزان انجام خواهد داد.

  تماس باما

  ساعت کاری : 9 الی 21

  تلفن همراه : 09128858785

  تلفن تماس : 02122785290

  ایمیل : info@hamicar.com

  آدرس : تهران قیطریه بلوار اندرزگو پلاک 72

   

  Please publish modules in offcanvas position.