پیش فروش خودرو های وارداتی مدل ۲۰۱۹ قانونی است؟

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه واردات خودرو ممنوع است، گفت: طبیعتا پیش فروش هرگونه خودروی کامل وارداتی به دلیل اینکه با ممنوعیت کالای وارداتی مواجه است عملا محلی از اعراب ندارد.

   گفتگو یک مسئول با نمایندگی کرمان موتور درباره پیشفروش آزرا ۲۰۱۹ :

   مگر واردات خودرو ممنوع نیست از کجا مطمئن باشم که کرمان موتور این خودرو را یک ماه بعد به بنده تحویل می‌دهد؟

   برای ما نمایندگی‌ها مهم نیست که شرکت از کجا این حجم خودرو که حدود هزار دستگاه هم بود تامین می‌کند.

   آیا امکان فروش ۱۰ دستگاه در همین لحظه وجود دارد؟

   اگر شما ۵۰ دستگاه هم بخواهید مشکلی نیست، سریعا از انبار تامین می‌کنم فقط ۵۰ میلیارد تومان باید به صورت نقدی پرداخت کنید ( هر خودرو ۱ میلیارد تومان ) خودورهایی چون سانتافه و هیوندا اکسنت در انبار موجود دارم آن هم در هر تعدادی که بخواهید.

  خواندن 374 دفعه

  درباره حامی کار

  درباره ما کارشناسی خودرو حامی، با هدف برآوردن نیازهای مشاوره‌ای مورد نیاز شما  دارندگان خودرو در ابتدای سال 1383 راه‌اندازی گردید. هدف نهایی این مجموعه ارائه تمامی خدمات کارشناسی خودرو ، با بالاترین کیفیت و درکمترین زمان می باشد. تنها دارنده ی مجوز کارشناسی خودرو و مشاور عالی تصادفات در تهران با مدیریت کارشناس رسمی دادگستری .

  از زمانی که هر شهروند ایرانی نسبت به خرید خودرو تصمیم گیری نماید، تا زمانی که تصمیم به فروش خودروی خود داشته باشد در تمامی مراحل کارشناسی خودرو حامی به عنوان مشاور در کنار او خواهد بود. کارشناسی خودرو حامی با بهره گیری از کادری مجرب و با استفاده از به روزترین تجهیزات تمامی مراحل را با حداکثر کیفیت برای هر یک از شما عزیزان انجام خواهد داد.

  تماس باما

  ساعت کاری : 9 الی 21

  تلفن همراه : 09128858785

  تلفن تماس : 02122785290

  ایمیل : info@hamicar.com

  آدرس : تهران قیطریه بلوار اندرزگو پلاک 72

   

  Please publish modules in offcanvas position.