×

  هشدار

  JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 119

  کارشناسی خودرو مرسدس بنز

  کارشناسی خودروی مرسدس بنز


  کمپانی مرسدس بنز با ارائه خودروهایی مانند «مرسدس بنز E250»، «مرسدس بنز C200»، «مرسدس بنز C180»، «مرسدس بنز C240»، «مرسدس بنز C300» و «مرسدس بنز C350» در بازارهای جهانی محبوب شد ولی همیشه به روزترین و لوکس‌ترین خودروها را در خط تولید خود به وجود می‌آورد. این کمپانی خودروسازی معروف آلمانی که در کنار خودروسازان بزرگی مانند «آئودی»، «بی ام و» و «فولوکس واگن» قرار دارد و به عنوان یکی از مطرح‌ترین سری خودروهای لوکس شناخته می‌شود برای عقب نیوفتادن از بازار ماشین‌های الکتریکی و آینده صنعت خودروسازی، به رقابت با کمپانی تسلا می‌پردازد. از همان اولین مدل‌های عرضه شده در سال 1374 و ورودش به بازار کشورمان این خودرو و برند، نور چشمی خودروباز‌ها قرار گرفت. با بررسی اجمالی انواع کلاس‌های این کمپانی خودروسازی و کارشناسی خودروی مرسدس بنز همراه ما باشید.


  خودروهای کلاس A مرسدس بنز:

  محبوبیت این سری نزد مشتریان بنز به صرفه‌جویی در مصرف سوخت آن باز می‌گردد. این خودروهای ساب‌کامپکت در نسل اول و دوم این کمپانی آلمانی تولید شده است. نسل اول آن در سال 1377 با نام و کد تجاری «W168» و نسل دوم آن در 1386 به بازارهای جهانی عرضه شدند. نسل سوم خودروهای کلاس A در سال 1392 معرفی شدند و تولید آن‌ها تا سال 1397 ادامه داشت. در همان سال 1397 بنز تصمیم به معرفی و عرضه‌ی چهارم از این کلاس در آمریکا و کانادا گرفت. این نسل چهارمی که در دو مدل «هاچ بک» و «سدان» عرضه شده است، در بازار کشورمان به بنز «دلبر» معروف شده است.

   


  خودروهای کلاس B مرسدس بنز:


  در مورد خودوری کلاس B بنز باید گفت با این که یک خودروی کامپکت است، دارای طراحی جذاب و اسپورتی است که باعث جوان‌پسندی آن شده است. این خودرو که از سال 1384 در کارخانه‌ی بنز آلمانی وارد خط تولید شده است، بر اساس ارزیابی سازمان مستقل اروپایی یا همان «Euro NCAP» یک خودروی مینی‌ون چند منظوره در رده‌ی ساب‌کامپکت‌ها است. با اینکه طراحی خارجی این خودرو در کل نزدیک به سری قبلی خود است ولی به دلیل بدنه‌ی بزرگ‌تر آن، موتور قدرت‌مندتری در آن به کار رفته است.
  داشتن این بدنه‌ی بزرگ‌تر، در طراحی داخلی این خودرو نیز تاثیر گذاشته است و فضای پای بیشتری در اختیار سرنشینان قرار می‌دهد. طراحی بدنه‌ی جعبه‌ای شکل در کشورمان با اسم ساندویچی معروف هست در این خودرو به چشم می‌خورد. این تکامل‌ها نسبت به نسل قبل به این خودرو ارتفاع بیشتری داده‌اند ولی همچنان سبک و سیاق خاص خود را دارند. تمام مدل‌های عرضه شده این کلاس به آپشن‌ها و امکاناتی مانند سیستم ایمنی خودرو، ترمز ESP، کنترل کشش، چراغ زاویه‌ای و سیسم روشنایی محیطی مجهز هستند.
  در نسل دوم این کلاس که در سال 1391 در دو مدل بنزینی و دیزلی عرضه شد، در مورد طراحی خارجی و بدنه باز هم شاهد افزایش ابعاد و کاهشش ضریب کشش بودیم. انتخاب بین گیربکس 6 سرعته‌ی دستی یا یک مدل خودکار 7 سرعته 2 کلاچه بر عهده‌ی خریدار بود. نسل سوم هم که در سال 1398 و در نمایشگاه خودرو پاریس معرفی شد و به نمایش درآمد، مانند دو برادر خود و تغییرات‌شان عضلانی‌تر و به روز‌تر شده است.

   


  خودروهای کلاس C و CL مرسدس بنز:


  در کلاس C این شرکت خودورسازی، اقتصادی‌ترین خودروی بنز و احتمالا اقتصادی‌ترین خودروی سدان وجود دارد. مانند دو کلاس قبلی این جا هم خط تولید خودروهای اجرایی کامپکت در زیر مجموعه‌ی دایلمر AG قرار دارد. این خودرو تا زمان ورود مدل «W168» از کلاس A، کوچک‌ترین خودروی بنز به شمار می‌رفت. اولین مدل مرسدس کلاس C در سال 1372 معرفی شد، و نسل بعدی این کلاس 7 سال بعد در سال 1379 عرضه شد. دو سال بعد نیز این خودرو با آپشن محرک چهار چرخ یا 4 ویل درایو ارائه شد. عرضه‌ی نسل سوم در سال 1386 انجام شد و در سال 1393 شاهد آخرین نسل از این کلاس بودیم.
  با اینکه این کلاس در ابتدا یک «سدان» و «استیشن» بود ولی در سال 1379 نسخه‌ی تی‌بک آن هم وارد بازار شد و با جراحی‌های انجام شده بر روی طراحی خارجی و انجام یک فیس لیفت به کلاس CLC تغییر ماهیت داد. کلاس CLC تا سال 1390 در خط تولید باقی ماند و در سال 1391 یک مدل از کوپه‌های کلاس C جایگزین آن شد.
  این کلاس مختص شناسایی خودروهای کوپه‌ی بنز مانند «CL550»، «CL600»، «CL63 AMG» و «CL65 AMG» است. در زبان آلمانی CL مخفف کوپه‌های لوکس است و این سری خط تولید هم به برندی برای خودروهای لوکس، بزرگ و سبک تبدیل شده است. این کلاس با کلاس خودروی S شباهت‌های زیادی دارد و باعث تولید سدان‌های کلاس CLS نیز شده است.
  به توضیح در مورد کلاس S که پرچم‌دار کنونی بنز است، پایین‌تر و به همراه SL می‌پردازیم.


  خودروهای کلاس E و G مرسدس بنز:


  خودروهای تولیدی ابتدایی کلاس E، سدان‌های فول‌سایز و پس از آن کوپه هستند. مرسدس در این کلاس با تولید خودروهای اجرایی با موتورها و بدنه‌های مختلف، دست به تولید خودروهایی اقتصادی در زمینه مصرف سوخت، و در سطح و استاندارهای جهانی زد. تا کنون پنچ نسل از این کلاس عرضه شده است. با اینکه تولید این کلاس از سال 1953 شروع شده است ولی در سال 1960 با اسپورت و لوکس شدن آن، محبوبیت‌اش بیشتر شد.
  کلاس G، کلاس شاسی‌بلندها و SUVهای مرسدس بنز هست. از مشخصه‌های بارز آن طراحی خارجی جعبه شکل آن است. خط تولید کلاس G به مدت 40 سال است که به تولید آفرودهای قدرتمند و کارآمد ادامه می‌دهد. شاه سابق ایران که از سهام‌داران شرکت بنز بود، در توسعه‌ی این کلاس به عنوان یک خودروی نظامی نقش کلیدی‌ای داشت. مرسدس از سال 1979 اقدام به عرضه‌ی غیرنظامی این خودرو کرده است که در کشورمان به گرگ معروف شده است و طرفداران زیادی در بین جوان‌ها و ماشین‌بازها دارد.
  در سال 1385 کلاس GL با ظاهری شیک‌تر و لوکس‌تر به عنوان یک کراس‌آور جایگزین این خودرو شد. البته لازم به ذکر است که هر دو کلاس آفرودهای قدرت‌مندی هستند.


  خودروهای کلاس S و SL مرسدس بنز:


  کلاس S از سال 1972 که اولین عرضه‌ی رسمی آن به بازارهای جهانی بود پرچم‌دار مرسدس بنز محسوب می‌شود و این کمپانی تمام توان خود را، چه از نظر طراحی داخلی و خارجی، سیستم‌های ایمنی و قدرت فنی در این مدل خودروها به کار می‌برد. این خودروها توسط آلمانی‌ها «کلاس ویژه» لقب گرفته‌اند.
  خودروهای کلاس SL با داشتن دو درب «گالوینگ» در بسیاری از نقاط جهان به همین نام مشهور شده‌اند. این خودروها که «گرند تورینگ» و «سوپر اسپرت» هستند، از سال 1954 در کمپانی مرسدس بنز اقدام به تولید شده‌اند. این خودروها در محبوبیت و پرتوان بودند بدون تردید بهترین و در سطح جهانی هستند و حتی در مسابقات سالانه‌ی رالی در یک کلاس جداگانه به مسابقه می‌پردازند.

   قیمت فعلی مرسدس بنز ، قیمت مرسدس بنز جدید 

  منبع: zaya

   

  خواندن 230 دفعه

  درباره حامی خودرو

  کارشناسی خودرو حامی، با هدف برآوردن نیازهای مشاوره‌ای مورد نیاز شما  دارندگان خودرو در ابتدای سال 1383 راه‌اندازی گردید. هدف نهایی این مجموعه ارائه تمامی خدمات کارشناسی خودرو ، با بالاترین کیفیت و درکمترین زمان می باشد. تنها دارنده ی مجوز کارشناسی خودرو و مشاور عالی تصادفات در تهران با مدیریت کارشناس رسمی دادگستری .

  از زمانی که هر شهروند ایرانی نسبت به خرید خودرو تصمیم گیری نماید، تا زمانی که تصمیم به فروش خودروی خود داشته باشد در تمامی مراحل کارشناسی خودرو حامی به عنوان مشاور در کنار او خواهد بود. کارشناسی خودرو حامی با بهره گیری از کادری مجرب و با استفاده از به روزترین تجهیزات تمامی مراحل را با حداکثر کیفیت برای هر یک از شما عزیزان انجام  خواهد داد.

  تماس باما

  ساعت کاری : 9 الی 21

  تلفن همراه : 09128858785

  تلفن تماس : 02122785290

  ایمیل : info@hamicar.com

  آدرس : تهران قیطریه بلوار اندرزگو پلاک 72

   

  Please publish modules in offcanvas position.

  تماس با ما