اعلام ظرفیت محصولات ایران‌خودرو در طرح پیش‌فروش - فروردین 1400

  ? اعلام ظرفیت محصولات ایران‌خودرو در طرح پیش‌فروش - فروردین 1400

  ▪️قرعه‌کشی اولین طرح پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو ویژه فروردین 1400 دقایقی پیش آغاز شد.

  ▪️مراسم قرعه‌کشی طرح فروش فوری محصولات ایران‌خودرو ساعت 10 صبح امروز یکشنبه 29 فروردین ماه آغاز شده است.

  ▪️مشخصات متقاضیان منتخب این طرح از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو اعلام و همچنین پیامک اطلاع‌رسانی برای منتخبان ارسال خواهد شد.

  ▪️منتخبان به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا به واریز، مبلغ پیش‌پرداخت براساس بخشنامه اقدام کنند و در صورت واریز نکردن وجه، نفرات فهرست ذخیره، جایگزین خواهند شد.

  ▪️در این طرح، 4 محصول 207 دستی پانوراما، رانا پلاس، سورن پلاس و دنا پلاس توربو اتوماتیک با موعد تحویل حداکثر یکساله عرضه شده است.

   

  خواندن 373 دفعه

  درباره حامی خودرو

  کارشناسی خودرو حامی، با هدف برآوردن نیازهای مشاوره‌ای مورد نیاز شما دارندگان خودرو در ابتدای سال 1383 راه‌اندازی گردید. هدف نهایی این مجموعه ارائه تمامی خدمات کارشناسی خودرو، با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان می باشد. تنها دارنده ی مجوز کارشناسی خودرو و مشاور عالی تصادفات در تهران با مدیریت کارشناس رسمی دادگستری.

  از زمانی که هر شهروند ایرانی نسبت به خرید خودرو تصمیم گیری نماید، تا زمانی که تصمیم به فروش خودروی خود داشته باشد در تمامی مراحل کارشناسی خودرو حامی به عنوان مشاور در کنار او خواهد بود. کارشناسی خودرو حامی با بهره گیری از کادری مجرب و با استفاده از به روزترین تجهیزات تمامی مراحل را با حداکثر کیفیت برای هر یک از شما عزیزان انجام خواهد داد.

  تماس باما

  ساعت کاری : 9 الی 21

  تلفن همراه : 09128858785

  تلفن تماس : 02122785290

  ایمیل : info@hamicar.com

  آدرس : تهران قیطریه بلوار اندرزگو پلاک 72

   

  Please publish modules in offcanvas position.

  تماس با ما