مجوز واردات خودرو سواری در صورت ثبت سفارش برای سال ۱۴۰۰

  - نمایندگان در نشست علنی امروز -یکشنبه- در جریان بررسی مورد لایحه بودجه سال 1400 کل کشور (اعاده شده از شورای نگهبان) با رفع ایراد جز الحاقی یک تبصره 7 موافقت کردند.

  - در ایراد شورای نگهبان به جزء 4 بند الحاقی 1 تبصره 7 آمده است: از این جهت که آیا تعیین حقوق ورودی خودروی سواری، به‌منزله مجوز ورود خودروی سواری است یا خیر، ابهام دارد؛ پس از رفع ابهام اظهارنظر خواهد شد.

  - مصوبه کمیسیون تلفیق که امروز مورد موافقت نمایندگان قرار گرفت،‌ بدین گونه اصلاح شد: در جزء (4) بند الحاقی (1) عبارت «که در مهلت قانونی ثبت سفارش شده و مراحل قانونی آن طی شده باشد» بعد از عبارت «خودروی سواری» اضافه شد.
  در الحاقی 1 تبصره 7 آمده بود: حقوق ورودی خودروی سواری حداقل به میزان 86 درصد ارزش گمرکی آن تعیین می‌شود

  خواندن 487 دفعه

  درباره حامی خودرو

  کارشناسی خودرو حامی، با هدف برآوردن نیازهای مشاوره‌ای مورد نیاز شما دارندگان خودرو در ابتدای سال 1383 راه‌اندازی گردید. هدف نهایی این مجموعه ارائه تمامی خدمات کارشناسی خودرو، با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان می باشد. تنها دارنده ی مجوز کارشناسی خودرو و مشاور عالی تصادفات در تهران با مدیریت کارشناس رسمی دادگستری.

  از زمانی که هر شهروند ایرانی نسبت به خرید خودرو تصمیم گیری نماید، تا زمانی که تصمیم به فروش خودروی خود داشته باشد در تمامی مراحل کارشناسی خودرو حامی به عنوان مشاور در کنار او خواهد بود. کارشناسی خودرو حامی با بهره گیری از کادری مجرب و با استفاده از به روزترین تجهیزات تمامی مراحل را با حداکثر کیفیت برای هر یک از شما عزیزان انجام خواهد داد.

  تماس باما

  ساعت کاری : 9 الی 21

  تلفن همراه : 09128858785

  تلفن تماس : 02122785290

  ایمیل : info@hamicar.com

  آدرس : تهران قیطریه بلوار اندرزگو پلاک 72

   

  Please publish modules in offcanvas position.

  تماس با ما