گزارش کارشناسی خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۵

  چهارشنبه, 24 دی 1399 ساعت 11:45
  این مورد را ارزیابی کنید
  (0 رای‌ها)

  نوع خودرو :پژو ۲۰۶ تیپ ۵
  کشور سازنده:ایران
  تیپ:هاچ بک
  تعداد دنده:۶
  گیربکس:دنده ای
  تعداد سیلندر:۴
  حجم موتور:۱۶۰۰ سی سی
  مدل:۱۳۹۲
  کارکرد:۱۰۶۹۴۲
  کارشناشی شد:جهت خرید
  قیمت:۱۳۸
  کارشناسی بدنه:فاقد رنگ شدگی - فاقد تعوض استوک - فاقد ضربه به شاسی های عقب و جلو - سقف و ستون ها سالم و فاقد ضربه و رنگ - شیشه ها فاقد تعویض
  کارشناسی فنی: تست فنی با دیاگ Ikco انجام شد - تست موتور خطای سنسور اکسیژن - روغن ریزی درب سوپاپ ، ضعف دسته موتور بالا راست و پایین - تست گیربکس ضعف در دیسک و صفحه و لرزش در حرکت اولیه - تست سیستم تعلیق ضعف در بوش طبق ها و ژامبون چرخ های عقب ، روغن ریزی فرمان هیدرولیک - صحت کارکرد خودرو فاقد خطا - تست آپشن ها ایراد چشمه شیشه شور عقب ، ایراد در تیغه برف پاکن جلو - لنت جلو ۳۰٪ لنت عقب ۵۰٪ تخمین کارکرد روغن ۴۵۰۰ تا
  آپشن:آینه برقی جانبی - شیشه بالابر های جلو و عقب برقی - کامپیوتر سفری - تهویه مطبوع اتوماتیک - ترمز ABS- فرمان هیدرولیک - اینترفیس فرمان - ۲ ایربگ - کمربند پیش کشنده ، چرخ های عقب دیسکی
  تاریخ انقضا بیمه نامه:
  تاریخ کارشناسی : ۹۹/۱۰/۹
  معامله انجام شد

  گزارش کارشناسی خودرو

  • سازنده: ایران
  • تیپ: هاچ بک
  • بدنه: فاقد رنگ شدگی
  • گیربکس: دنده ای
  • حجم موتور: ۱۶۰۰ سی سی
  • نوع سوخت: بنزین
  • مدل: ۱۳۹۲
  • کارکرد: ۱۰۶۹۴۲
  • تعداد دنده: 6
  • تعداد سیلندر: 4
  • قیمت: 0
  • بدنه خودرو

  • سقف: سالم
  • صندوق عقب: سالم
  • کاپوت: سالم
  • در جلو سمت راننده: سالم
  • در جلو سمت شاگرد: سالم
  • در عقب سمت راننده: سالم
  • در عقب سمت شاگرد: سالم
  • ستون جلو سمت راننده: سالم
  • ستون جلو سمت شاگرد: سالم
  • ستون عقب سمت راننده: سالم
  • ستون عقب سمت شاگرد: سالم
  • گلگیر جلو سمت راننده: سالم
  • گلگیر جلو سمت شاگرد: سالم
  • گلگیر عقب سمت راننده: سالم
  • گلگیر عقب سمت شاگرد: سالم
  • رکاب سمت راننده: سالم
  • رکاب سمت شاگرد: سالم
  • شاسی جلو: سالم
  • شاسی عقب: سالم
  خواندن 6 دفعه

  موارد مرتبط

  • گزارش کارشناسی خودرو لکسوس NX200 گزارش کارشناسی خودرو لکسوس NX200

   نوع خودرو :لکسوس NX200
   کشور سازنده:ژاپن
   تیپ: SUV
   تعداد دنده: ۶
   گیربکس: اتومات
   تعداد سیلندر:۴
   حجم موتور: ۲۰۰۰ سی سی توربو
   مدل:۲۰۱۶
   کارکرد:۴۲۸۵۱غیر واقعی ۱۰۲۴۷۸
   کارشناشی شد:جهت خرید
   قیمت:۲۴۳۰
   کارشناسی بدنه:فاقد رنگ شدگی - فاقد تعویض استوک - فاقد ضربه به شاسی های عقب و جلو - سقف و ستون ها سالم و فاقد ضربه و رنگ - شیشه ها فاقد تعویض- سپر عقب و جلو دارای رنگ می باشد
   کارشناسی فنی: تست فنی با دیاگ تخصصی لکسوس،تویوتا Techstream انجام شد - تست موتور خطای احتراق ناقص سیلندر ۱ ، ضعف دسته موتور ، خرابی واشر درب سوپاپ - تست بوست توربو فاقد خطا - تست گیربکس فاقد خطا -تست سیستم تعلیق ایراد در میل موج گیر های عقب و زاویه گرفتن چرخ های عقب ، خطای سنسور زاویه فرمان - صحت کارکرد خودرو دارای خطا - تست آپشن ها فاقد خطا - لنت جلو ۹۰٪ لنت عقب ۱۰٪ تخمین کارکرد روغن ۳۰۰۰ تا
   آپشن:۷ کلید عمان - انجین استارت-۲ گرم - ۲ سرد - رادار کروز - رادار تصادف - رادارخطوط - رادارجانبی - مموری صندلی - ۴ حالت رانندگی - چراغ شور - سانروف
   تاریخ انقضا بیمه نامه:
   تاریخ کارشناسی : ۹۹/۱۰/۱۷
   معامله انجام نشد

  • گزارش کارشناسی خودرو جک S5 گزارش کارشناسی خودرو جک S5

   نوع خودرو: جک
   کشور سازنده: چین
   تیپ:s5
   تعداد دنده:۶
   گیربکس: اتومات
   تعداد سیلندر: ۴
   حجم موتور: ۲ لیتر
   مدل:۱۳۹۸
   کارکرد: ۳۵۶۰
   کارشناشی شد:جهت خرید
   قیمت: ۶۰۰میلیون
   کارشناسی بدنه:فاقد رنگ شدگی - فاقد تعویض استوک - فاقد ضربه به شاسی های عقب و جلو - سقف و ستون ها سالم و فاقد ضربه و رنگ - شیشه ها فاقد تعویض
   کارشناسی فنی: تست فنی با دیاگ انجام شد‌- تست گیربکس فاقد خطا - سیستم تعلیق ایراد در کشیدن فرمان به سمت چپ ، خرابی دنده شانه ای فرمان (خلاصی) - صحت کارکرد خودرو فاقد خطا - تست آپشن ها ایراد گودی کمر صندلی راننده - لنت جلو ۹۰٪ لنت عقب ۹۰٪
   آپشن: ۴ ایربگ ، مموری صندلی ، سانروف ، کروز کنترل ، آینه جانبی تاشو برقی ، کنترل کشش پایداری ، سنسور عقب
   تاریخ انقضا بیمه نامه: یکسال
   تاریخ کارشناسی :۹۹/۱۰/۱۸
   معامله انجام شد

  • ورود شاسی‌بلند جدید گروه بهمن به بازار با نام فیدلیتی ورود شاسی‌بلند جدید گروه بهمن به بازار با نام فیدلیتی

   براساس آخرین خبرهای رسمی، ظاهرا بهمن موتور می‌خواهد جتور X70S را با برندی کاملا جدید در بازار کشورمان عرضه کند؛ برندی که هیچ نام و نشانی از چری ندارد و حتی در صورت تداوم شرایط تحریم، مانعی بر سر ادامه تولید این خودرو نباشد. آنطور که منابع خبری اعلام کرده‌اند، نام این برند جدید را «فیدلیتی» یا FIDELITY اعلام کرده‌اند. البته صحت این خبر مشخص شده و بهمن موتور نیز بتازگی تیزر این محصول را منتشر کرده است.

   محصول جدید بهمن موتور برخی منابع خبر داده‌اند شرکتی که در پشت‌پرده واردات جتور به ایران ایستاده، بهمن موتور است. همان شرکتی که با مونتاژ دیگنیتی پرایم (مشخصات فنی دیگنیتی پرایم )، همکاری‌اش را با برند دانگ‌فنگ شروع کرده و حالا نیز به سراغ جتور X70S یا همان فیدلیتی رفته است

   جتور، برندی لوکس در چین جتور X70 در ابتدا در چین فقط با موتور 1.5 لیتری توربوشارژی عرضه می‌شد که حدود 156 اسب بخار و 230 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کرد. این مدل را می‌توانستید با گیربکس 5 دنده دستی یا 8 دنده اتومات سفارش دهید. اما از سال 2019، موتور 1.6 لیتری توربوشارژ جدیدی را در اختیار خریداران جتور X70S نیز گذاشت؛ موتوری با قدرت تقریبی 197 اسب بخار و گشتاوری معادل 290 نیوتن متر که فقط و فقط با گیربکس 7 دنده دوکلاچه اتومات قابل سفارش است. نکته مهم دیگر اینکه موتور 1.5 لیتری جتور با کد SQRE4T15C شناخته می‌شود و کد موتور 1.6 لیتری آن هم SQRF4J16 است. بنابراین این دو موتور، همان موتورهایی است که هم‌اکنون نیز چری برای خانواده آریزو و تیگو از آنها استفاده می‌کند. خودرو جدید "فیدلیتی" به زودی توسط گروه بهمن به بازار عرضه خواهد شد ولی اطلاعات رسمی آن را هنوز منتشر نکرده است.

  • ماجرای خودرو‌های دپو شده در مناطق آزاد ماجرای خودرو‌های دپو شده در مناطق آزاد

   معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: حدود ۴۰۰ خودروی صفر کیلومتر در انبار‌های این مناطق دپو شده که تامین کننده نیاز سرزمین اصلی نیست.

   آقای احمد جمالی درباره مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس مبنی بر واردات خودرو از مناطق آزاد به سرزمین اصلی افزود: برخی از خودرو‌هایی که در مناطق آزاد دپو شده، براساس حکم قضایی توقیف شده است.

   وی با بیان اینکه بیشترین خودرو دپو شده در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و کمتر از ۱۰۰ دستگاه خودرو است گفت: مجموع خودرو‌های دپو شده در انبار‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ دستگاه است که تعدادی براساس حکم قضایی توقیف شده و تعدادی براساس نظر صاحبان آن‌ها ترخیص نشده است و این تعداد نمی‌تواند تامین کننده نیاز سرزمین اصلی باشد.

   جمالی با اشاره به اینکه اکنون ۶۴ منطقه ویژه اقتصادی و ۸ منطقه آزاد در کشور داریم افزود: اگر ۳۰۰ تا ۴۰۰ خودروی دپو شده میان همه این مناطق تقسیم شود به هر منطقه به طور متوسط ۳ تا ۴ خودرو می‌رسد که عدد ناچیزی است.

   همه این خودرو‌ها در سال ۹۷ , حدود ۱۲ هزار دستگاه تخمین زده می‌شد.

   وی در خصوص واردات خودرو‌های دپو شده از مناطق آزاد به سرزمین اصلی نیز گفت: بر اساس آمار‌های مطرح شده، این نوع خودرو‌ها در مکان‌های مختلف دپو شده اند

   جمالی با بیان اینکه تعدادی ازاین خودرو‌ها در انبار‌های سازمان تملیکی و تعدادی نیز در انبار‌های سازمان بنادر و دریا نوردی وجود دارد افزود: تعدادی از این نوع خودرو‌ها نیز در انبار‌های گمرک و تعدادی در انبار‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی قرار دارد.

   وی اضافه کرد: همه این خودرو‌ها در سال ۹۷ , حدود ۱۲ هزار دستگاه تخمین زده می‌شد.

   معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در خصوص این مصوبه کمیسیون تلفیق گفت: این مصوبه باید در صحن علنی مجلس نیز به رأی گذشته شود تا پس از تصویب، فرایند اجرای آن گذرانده شود.

   وی با بیان اینکه اگر هدف از تصویب این مصوبه حصول درآمد برای دولت یا تامین بخشی از نیاز‌های داخلی و یا ایجاد رقابت باشد افزود: این مصوبه شاید نتواند این اهداف را محقق کند.

   جمالی ادامه داد: سالهاست که واردات خودرو به مناطق آزاد ممنوع است و هیچگونه خودرویی وارد این مناطق نشده است.

   وی با بیان اینکه خودرو‌های فعلی در مناطق آزاد خودرو‌های مستعمل و کارکرده است گفت: ورود این خودرو‌ها به سرزمین اصلی، هیچ دستاوردی برای اقتصاد کشور ندارد.

   سالهاست که واردات خودرو به مناطق آزاد ممنوع است و هیچگونه خودرویی وارد این مناطق نشده است.

   جمالی تعداد خودرو‌های کارکرده در مناطق آزاد را بسیار کم بیان کرد و افزود: این خودرو‌ها در طول زمان وارد شده اند و تعدا زیادی از آن‌ها مستهلک شده اند.

   وی با اشاره به اینکه خودرو‌های وارد شده به مناطق آزاد به طور عمده در نزدیک دریا هستند گفت: عمر مفید این خودرو‌ها در محیط‌های شرجی، بسیار محدود است و اگر از کیش، قشم، اروند و چابهار، خودرویی به سرزمین اصلی وارد شود نمی‌توان بهره برداری خوبی از آن‌ها کرد.

   جمالی عمر مفید خورو‌ها در مناطق شرجی را ۴ تا ۵ سال بیان کرد و افزود: اینکه گفته شده ۱۰۰ هزار خودروی خارجی در مناطق آزاد وجود دارد این آمار هیچ مبنایی ندارد.

   معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اضافه کرد: از سه سال گذشته ما هیچ واردات خودرویی در این مناطق نداشته ایم.

   اینکه گفته شده ۱۰۰ هزار خودروی خارجی در مناطق آزاد وجود دارد این آمار هیچ مبنایی ندارد.

   وی با بیان اینکه ۳۰ تا ۴۰ هزار خودرو خارجی در مناطق آزاد تردد می‌کند گفت: خودرو‌های فعلی در مناطق آزاد تامین کننده نیاز این مناطق هستند و اگر قرار باشد که این خودرو‌ها وارد سرزمین اصلی شوند دوباره نیاز به وارد کردن خودرو به مناطق آزاد داریم.

   جمالی با اشاره به اینکه ورود خورو به مناطق آزاد باید یا منبع داخلی داشته و یا وارداتی باشد افزود: واردات خودرو که ممنوع است و منبع داخلی نیز محدودیت‌هایی دارد.

   معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: خوروسازان داخلی یک و نیم میلیون دستگاه در سال‌های گذشته و در بالاترین سطح خودرو تولید کرده بودند و اکنون این رقم به ۸۰۰ هزار دستگاه در سال رسیده است.

   جمالی افزود: امکان تامین خودرو برای نیاز‌های ضروری شهروندان در مناطق آزاد از داخل کشور وجود ندارد.

   وی ادامه داد: نمایندگان مجلس باید فکری برای رفع نیاز‌های شهروندان در مناطق آزاد نیز کنند.

   معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در خصوص پیش بینی درآمد ۱۰ هزار میلیارد تومان از واردات خودرو از مناطق آزاد به سرزمین اصلی گفت: نمی‌دانم مبنای این آماز کجاست، اما درآمد ۱۰ هزار میلیارد تومانی بسیار خوشبینانه است.

   امکان تامین خودرو برای نیاز‌های ضروری شهروندان در مناطق آزاد از داخل کشور وجود ندارد.

   جمالی افزود: این رقم زمانی می‌تواند محقق شود که همه خودرو‌های موجود در مناطق آزاد را به سرزمین اصلی وارد و این مناطق را خالی از هر نوع خودرو کنیم.

   وی در خصوص درآمد دولت از محل حقوق ورود خودرو‌ها از مناطق آزاد به سرزمین اصلی گفت: وقتی کالایی از مناطق آزاد به سرزمین اصلی وارد می‌شود باید ثبت سفارش شده و حقوق ورودی آن اعم از حقوق گمرکی و سود بازرگانی پرداخت شود.

   معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی افزود: همچنین باید نرخ حقوق گمرکی و سود بازرگانی نیز مشخص شود تا بتوان بطور شفاف عمل کرد.

   وی درباره تعداد ورود خودرو‌ها از مناطق آزاد به سرزمین اصلی گفت:در این خصوص باید بیشتر تامل شود و حتی درباره درآمد ۵ هزار میلیارد تومانی از محل واردات خوروها، باید احتیاط داشته باشیم چرا که بعید به نظر می‌رسد که این مبلغ نیز محقق شود.

   جمالی افزود: با فرض پذیرش درآمد ۵ هزار میلیارد تومانی، یک سری هزینه‌ها به کل اقتصادی کشور برای تامین خودرو‌های مناطق آزاد تحمیل می‌شود که باید هزینه‌ها و در آمد‌ها باهم در نظر گرفته شود.

   معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اضافه کرد: هزینه‌های اجتماعی واردات خودرو از مناطق آزاد به سرزمین اصلی نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

  درباره حامی خودرو

  کارشناسی خودرو حامی، با هدف برآوردن نیازهای مشاوره‌ای مورد نیاز شما  دارندگان خودرو در ابتدای سال 1383 راه‌اندازی گردید. هدف نهایی این مجموعه ارائه تمامی خدمات کارشناسی خودرو ، با بالاترین کیفیت و درکمترین زمان می باشد. تنها دارنده ی مجوز کارشناسی خودرو و مشاور عالی تصادفات در تهران با مدیریت کارشناس رسمی دادگستری .

  از زمانی که هر شهروند ایرانی نسبت به خرید خودرو تصمیم گیری نماید، تا زمانی که تصمیم به فروش خودروی خود داشته باشد در تمامی مراحل کارشناسی خودرو حامی به عنوان مشاور در کنار او خواهد بود. کارشناسی خودرو حامی با بهره گیری از کادری مجرب و با استفاده از به روزترین تجهیزات تمامی مراحل را با حداکثر کیفیت برای هر یک از شما عزیزان انجام  خواهد داد.

  تماس باما

  ساعت کاری : 9 الی 21

  تلفن همراه : 09128858785

  تلفن تماس : 02122785290

  ایمیل : info@hamicar.com

  آدرس : تهران قیطریه بلوار اندرزگو پلاک 72

   

  Please publish modules in offcanvas position.

  تماس با ما